Рік змін у освітянській галузі міста – що зроблено

Суспільство | 13:13, 30.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Про те, чим запам’ятався освітянам 2016 рік, розповіла начальник міського відділу освіти Ольга Беспала.

“Є чимало подій, які відбулися в цьому році і про які хочеться сьогодні говорити. Визначною подією стало те, що нам вдалося відремонтувати спортивну залу в ДНЗ «Теремок», яка була законсервована більше 20 років, і запустити її в експлуатацію.

1 травня Підлипненський ДНЗ «Колосок» набув статусу міського і тепер фінансується з міського бюджету. Крім того, ми відкрили три додаткові групи в садочках міста.

На утримання дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів цього року з міського бюджету було виділено 3 млн  864 тис. грн, що стало альтернативою благодійним батьківським внескам.

Нам вдалося покращити якість харчування в дитячих садочках міста – цього року воно стало чотириразовим та збалансованим.

Четверо міських учнів стали цього року президентськими стипендіатами – і це дуже приємно, оскільки в попередні роки президентську стипендію в нас отримували 1-2 учні.

Учитель економіки СШ № 3 Анатолій Олех отримав звання Заслуженого вчителя України. Для Конотопа це вже стало традицією, оскільки щороку хтось із наших педагогів досягає цієї державної відзнаки.

2016-й був роком прориву щодо участі наших навчальних закладів у проекті Всеукраїнських експериментів.

Це був рік, коли праця педагогічних працівників міста була оцінена міською владою – до професійного свята Дня вчителя та до Нового року наші вчителі отримали премію. Вперше за багато років у нас з’явилася можливість преміювати вчителів, які гідно підготували своїх учнів до ІІ етапу олімпіад, в яких діти стали переможцями.

Цього року ми зробили дуже багато ремонтів, як капітальних, так і поточних. Більше 8 млн грн було виділено на це з міського бюджету, і 1 млн 877 тис. грн ми отримали з бюджету державного.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: