“Рідне місто” покинуло сесійну залу посеред засідання

Політика | 14:40, 30.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Частина депутатів знову не порозумілася з міським головою. Цього разу конфлікт інтересів торкнувся питання, яке стосувалося агрофірми “Злагода”.

За інформацією, яка була озвучена під час сесії, дана фірма просить у міста дозволу на користування залізничними коліями для перевезення зерна. Взамін ніби то пропонує ремонт за власний рахунок однієї з міських доріг та забезпечення робочими місцями конотопців на перевалочній базі, яку підприємство планує відкрити в Конотопі.

Серед депутатів, які утрималися в наданні дозволу “Злагоді” було шість, більшість із яких фракція “Рідне місто”. Основні їхні претензії стосувалися того, що дана фірма зареєстрована в районі, а відповідно і податки платить в районний бюджет. Дискусії з цього питання тривали близько півгодини, після чого рішенням сесії питання так і не вдалося проголосувати позитивно.

Уже після того, як депутати проголосували, очільниця фінуправління міської ради Валентина Кошевецька повідомила, що “Злагода” вже переєструвалася по місту, хоча працює поки що в районі. А відтак з цим у підприємства все в порядку. Частина депутатів, які утрималися під час голосування, висловили своє обурення тим, що основну інформацію з цього питання подали не вчасно.

Зрештою,  Тетяна Сизон оголосила, що фракція “Рідне місто” не буде голосувати за бюджетні питання, допоки міська казна не пройде фінансовий аудит. Після чого фракція в повному складі покинула сесійну залу. Сесія припинила свою роботу, оскільки в залі залишилося всього 17 депутатів, що не дає права її продовжувати.

Артем Семеніхін пригрозив написати листи до столичної влади з проханням припинити діяльність Конотопської міської ради і розупустити депутатів. Наступне засідання мер призначив на 15 серпня 2017 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: