Реформування ринку електроенергії на Конотопщині

Енергетика | 09:17, 14.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

На апаратній нараді в Конотопській райдержадміністрації обговорили основні зміни в галузі енергозабезпечення, створення і функціонування Центру обслуговування клієнтів ТОВ «Енера Суми».

Про це повідомляють  на сайті Конотопської РДА.

Як зазначив директор Конотопської філії «Конотопський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» Олександр ЛЕСНЕНКО, згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), що підписаний Главою держави у червні 2017 року, на всій території України в галузі електроенергетики відбувся розподіл видів діяльності, в тому числі і у ПАТ  «Сумиобленерго». Відповідно, у березні 2018 року, шляхом виділення з ПАТ «Сумиобленерго», створено компанію ТОВ  «ЕНЕРА СУМИ», яка здійснює постачання електричної енергії як побутовим, так і малим непобутовим споживачам Сумської області за цінами постачальника універсальних послуг, а також постачання (продаж) електричної енергії споживачам за вільними цінами.

Свою діяльність з постачання електричної  енергії ТОВ «Енера Суми» розпочало з початку 2019 року. В кожному районі створений Центр обслуговування клієнтів, що є структурним підрозділом  Товариства. Про те, які послуги надаються Конотопським ЦОК ТОВ «Енера Суми» проінформувала адміністратор Центру Віта Рибна. Зокрема,  акцентовано увагу, що на сьогодні ТОВ «Енера Суми» проводить роботу і щодо перенесення кредиторської заборгованості споживачів, яка обліковується на 01 січня 2019 в ПАТ «Сумиобленерго», шляхом оформлення відповідних трьохсторонніх угод для малих непобутових споживачів.

Що стосується кредиту по побутових  споживачах, то в січні проведено роботу по рознесенню заяв на перенесення кредиту. Побутові споживачі, які підписали та повернули до  ПАТ «Сумиобленерго» заяву, вже в лютому – березні отримають рахунок за спожиту електроенергію з урахуванням суми переплати, — підкреслила Віта  Рибна. За її словами, для рознесення рахунків за використану електроенергію ТОВ «Енера Суми» уклала договір з Укрпоштою, тому рахунки за січень споживачі отримають вже від працівників Укрпошти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: