Райадміністрація проситиме фінансової допомоги у міста для придбання апарату УЗД

Суспільство | 11:24, 9.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Інформацію про необхідність придбання нового апарату функціональної діагностики озвучила заступник головного лікаря Конотопської ЦРЛ по дитинству та наданню допомоги при пологах Галина ОПАЛЕЙКО під час наради у райадміністрації.

Вона розповіла про роботу, яку проводить акушерсько-гінекологічна служба району, про існуючі проблеми та завдання щодо їх вирішення.

Доповідач зазначила, що особлива увага приділяється своєчасному виявленню вроджених вад розвитку у дітей та своєчасному перериванню вагітності, що дає можливість попередити перинатальні втрати.

„За перше півріччя 2016 року проведено 750 – УЗД, з них  293 – жінкам села. Випадків виявлення тяжких вроджених вад плоду, несумісних  з життям, у вагітних не було”, – наголосила Галина ОПАЛЕЙКО. Вона також наголосила, що   обладнання кабінету функціональної діагностики є застарілим та потребує заміни. Придбання нового сучасного УЗД-апарату, за словами Галини ОПАЛЕЙКО, дозволить не допускати випадків перинатальних втрат по пологовому відділенню за рахунок своєчасного виявлення ВВР у плоду.

Микола ГОРБЕНКО, заслухавши інформацію доповідача,  запропонував розглянути можливість та звернутися  з листом до міської ради з пропозицією співфінансування та придбання нового сучасного УЗД-апарату для кабінету функціональної діагностики.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: