Рахунки за спожиту в квітні електроенергію: нова інформація у платіжках

Енергетика, Споживач | 21:58, 23.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Не сплатили за спожиту електроенергію або розрахувалися несвоєчасно? «ЕНЕРА СУМИ» нагадує про заборгованість, яка обліковується за Вашим особовим рахунком.

Додатковий рядок, в якому вказана сума боргу, розміщений у нижній частині платіжки. У такий спосіб постачальна компанія наголошує на необхідності вчасного розрахунку за використану електроенергію і повідомляє про можливість застосування заходів щодо недопущення безоплатного споживання електроенергії.

Увага! Це не попередження про припинення електропостачання, рядок є суто інформаційним. Про знеструмлення боржників інформують додатково, окремим листом, у якому вказується конкретна дата відключення.

Також у платіжках подана довідкова інформація про способи зв’язку з фахівцями Інформаційно-консультаційного центру ПАТ «Сумиобленерго», що створений для вирішення спірних питань, які стосуються РОЗПОДІЛУ електроенергії, тобто технічного напрямку.

Розв’язання суперечностей, які стосуються питань електропостачання, належить до компетенції Інформаційно-консультаційного центру ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

Крім того, «ЕНЕРА СУМИ»  інформує споживачів про можливість реєстрації у особистому кабінеті. Це зручний веб-сервіс, який дозволяє слідкувати за нарахуваннями і оплатами, подавати покази лічильника електроенергії та переглядати і роздруковувати рахунки.

Нині діє кілька способів оплати рахунків за електроенергію: через платіжні термінали, у банківських і поштових відділеннях, за допомогою сервісів «Portmone», «Easy Pay» і додатків «Приват24», «Ощад24/7», «АБанк24».

При цьому не обовязково чекати паперову платіжку. При оплаті варто вказати особовий рахунок – сума до сплати відображається автоматично. Також нарахування можна переглянути в особистому кабінеті ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: