Прокуратура підозрює чиновників із Конотопського управління ЖКГ у відмиванні 5 мільйонів

Кримінал | 16:00, 4.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Прокуратура підозрює службових осіб управління ЖКГ Конотопської міської ради та кількох приватних фірм у привласненні понад 5 мільйонів гривень державних коштів. Про це свідчить ухвала Подільського районного суду міста Києва від 30 січня, йдеться на сайті Наші Гроші.

Привласнити кошти, на думку слідчих, посадовцям вдалося під приводом виконання підрядних робіт у пологовому будинку та дитячій поліклініці. За даними правоохоронців, у 2015 році управління ЖКГ замовило ТОВ «Ремсервіс» добудову незавершеного об’єкту під пологовий будинок з діагностичним центром та дитячу поліклініку по вул. Семашка, 7а в місті Конотоп. Усі роботи мали обійтися у 17,87 млн грн. Після тендеру сторони підписали угоду у якій зменшили вартість робіт майже на мільйон. Мотивували свої дії тим, що відпала потреба подальших будівельних робіт, тому на усю суму тендеру вирішили закупити медичне обладнання. Тобто управління ЖКГ провело конкурс по одного предмету закупівлі, а фактично отримало зовсім інший, відносно якого конкурсні торги не проводились.

До того ж, слідчі встановили, що один з підприємців купив 4 акушерських ліжка на 799 тис грн, а ТОВ «НТР» ці ж ліжка продав ТОВ «Ремсервіс» за 1,20 млн грн. Крім того, три парових стерилізатора буди закуплені за 264 тис грн. кожен, хоча ціна, згідно інформації офіційного дистриб’ютора, становить 137 тис грн.

Наразі прокурору Київської місцевої прокуратури, який розслідує кримінальне провадження суд надав доступ до тендерної документації, угоди щодо проведення робіт у пологовому будинку та дитячій поліклініці та супровідної документації, які знаходяться в управлінні ЖКГ Конотопської міської ради. Слідчі дії тривають.

Джерело –  СпецКормедіа

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: