Проходження виборчого процесу на Сумщині має бути без зайвого ажіотажу, виваженим і стабільним

 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами щодо підготовки та проведення на території Сумської області чергових виборів Президента

Як зазначив учасникам відеоселекторної наради керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький, необхідно спільними зусиллями органів влади забезпечити проходження виборчого процесу без зайвого ажіотажу, виважено і стабільно. Підтримувати громадський порядок на належному рівні, а ситуацію в області – спокійною з дотриманням календарного плану підготовки та уточнення списків виборців органами ведення Державного реєстру виборців.

Щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень, то Дмитро Живицький повідомив, що органи місцевої влади мають забезпечити надання необхідних приміщень відповідно до нормативів, що встановлюються законом та прийнятими відповідно до нього актами Центральної виборчої комісії, забезпечення їх охорони, а також охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації та надання згідно із встановленими ЦВК нормами транспортних засобів, засобів зв’язку, обладнання, інвентарю, оргтехніки.

«Вся ця робота знаходиться на контролі облдержадміністрації, – зазначив Дмитро Живицький. – Звертаю увагу учасників наради на необхідність забезпечення безперебійної роботи телефонних ліній на виборчих дільницях і в приміщеннях, де працюють окружні виборчі комісії. Це питання має бути на посиленому контролі у місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у тісному контакті з правоохоронними органами».

Керівник апарату облдержадміністрації також нагадав, що в день голосування треба забезпечити контроль за всіма системами життєзабезпечення територій. А саме електро-, водо-, теплопостачання, зв’язок, транспорт мають функціонувати без збоїв.

«Служби, що забезпечують роботу цих систем, повинні працювати в режимі повної готовності усунути всі можливі нештатні ситуації. Влада на місцях також відповідальна за своєчасне відкриття виборчих дільниць, громадську безпеку та порядок, охорону виборчих дільниць, безпечну доставку виборчих бюлетенів до окружних виборчих комісій», – наголосив Дмитро Живицький.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: