Проблему виплати зарплати працівникам “Конотопського трамвайного управління” можна вирішити найближчим часом

 Поділитися

Поділитися в

Про це заявляють у Сумській ОДА.

До голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА звернулись депутати Конотопської міської ради з проханням роз’яснити можливі механізми фінансування КП «Конотопське трамвайне управління» у відповідності до норм Бюджетного Кодексу України.

Нагадаємо, події останніх тижнів у місті Конотоп викликають здивування та занепокоєння вже не лише Конотопського району, а й усієї області. Заложниками амбіцій окремих посадових осіб, відсутності міського бюджету протягом півріччя стали жителі міста, зокрема працівники Конотопського трамвайного управління.

У зверненні депутатів міськради йдеться про те, що відповідна депутатська комісія вчасно опрацювала бюджетні запити та інші документи головних розпорядників коштів, які були надані міському фінуправлінню для підготовки проекту міського бюджету на 2018 рік, та подала свої висновки і рекомендації. Але у проекті міського бюджету на 2018 рік з незрозумілих причин виявилась відсутність фінансової підтримки Конотопського трамвайного управління. А це, за словами посадових осіб міськради, не дає тепер можливості фінансувати трамвайників.

У відповіді облдержадміністрації депутатам зокрема зазначається, що відповідно до проекту рішення Конотопської міськради «Про міський бюджет на 2018 рік» кошти на утримання підприємства плануються у вигляді компенсаційних виплат на пільговий проїзд електротранспортом окремих категорій громадян (13 209,3 тис. гривень) та внесків до статутного капіталу підприємства (2 800 тис. гривень).

Облдержадміністрація висловлює глибоке занепокоєння з приводу ситуації, що склалася у бюджетній сфері міста Конотоп, і рекомендує виконавчому комітету міськради та її депутатському корпусу консолідувати зусилля на шляху невідкладного затвердження міського бюджету на 2018 рік.

У разі неможливості найближчим часом ухвалити рішення про міський бюджет шляхом вирішення порушеної проблеми може стати перегляд та внесення змін до тимчасового розпису міського бюджету щодо збільшення обсягів асигнувань на компенсацію пільгового проїзду за рахунок зменшення інших статей витрат міського бюджету.

З метою включення витрат на надання фінансової підтримки підприємству до тимчасового розпису міського бюджету, виконавчому комітету Конотопської міської ради необхідно внести і схвалити відповідні зміни до проекту рішення «Про міський бюджет на 2018 рік» та подати їх на розгляд Конотопської міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: