ПРОБЛЕМУ ІЗ ЗАБРУДНЕННЯМ ПОВІТРЯ ВНАСЛІДОК ДІЯЛЬНОСТІ ПОПІВСЬКОГО ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ЗАВОДУ НА КОНОТОПЩИНІ МАЄМО ВИРІШУВАТИ СПІЛЬНО – КОЖЕН У МЕЖАХ СВОЄЇ КОМПЕТЕНЦІЇ

Екологія | 11:38, 10.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

На цьому під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС акцентувала тимчасово виконуюча голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик, звертаючись до влади на місцях та керівництва завод.

Ірина Купрейчик заслухала на засіданні комісії інформацію від начальника Головного управління Держспоживслужби в Сумській області Віталія МОІСЕЄНКА про небезпеку від цього смороду, зокрема про перевищення концентрації аміаку у повітрі у 2 рази, а сірководню – у дев’ять разів на відстані 300 метрів від відстійнику.

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Надія ЛИСЕНКО повідомила, що, як свідчать статистичні дані, в Попівці на 12% більше, ніж у середньому по області, хворіють діти на легеневі захворювання. Про порушення законодавства з боку заводу говорили і обласні екологи. А місцеві активісти й депутати додали, що суспільство незадоволене діяльністю заводу і готове до рішучих дій.

Проблему із забрудненням повітря на Конотопщині та з відстійниками Попівського експериментального заводу маємо вирішувати спільно – кожен у межах своєї компетенції, – зазначила Ірина Купрейчик. – Головне, щоб через це підприємство не страждали люди, а особливо – діти.

Тож члени комісії рекомендували голові Конотопської райдержадміністрації Миколі ГОРБЕНКУ та сільському голові Попівки Сергію САВЧЕНКУ якнайшвидше вирішити питання щодо розмежування процесів утилізації рідких виробничих відходів, а керівництву заводу – у найкоротший термін опрацювати разом із науково-дослідними інститутами досвід подібних підприємств щодо застосування біопрепаратів для переробки відходів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: