ПриватБанк пропонує новий продукт “Кредит під заставу нерухомості”

Суспільство | 21:33, 31.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

ПриватБанк постійно вдосконалює свої кредитні програми з метою максимального задоволення потреб клієнтів. Влітку відновили програму з іпотечного кредитування, а вже з 1 березня для сумчан запрацював новий продукт “Кредит під заставу нерухомості”.

Нові можливості кредитування дозволять сумчанам та жителям області отримати готівку на будь-які цілі в кредит під заставу власної нерухомості.

Іноді терміново потрібна значна сума коштів на життєвоважливі цілі: лікування, навчання, ремонт, відпочинок, і вирішити такі питання допоможе власне житло. За даною програмою передбачено кредитування будь-яких потреб, а заставою може бути як квартира, так і будинок чи домоволодіння.

“Пропонуючи кредитні програми, банк застосовує високі стандарти обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта, виходячи з його потреб, особливостей діяльності, та допомагає йому у визначенні та виборі найбільш прийнятного способу фінансування або відповідної кредитної послуги, – розповідає керівник напрямку “Споживче кредитування” Сумської філії ПриватБанку Володимир Рудяк. – Новий продукт – це реакція на побажання клієнтів, які прагнули скористатись своїм майном як заставою”.

За умовами нової програми передбачено:

  • отримання готівкою до 50% від вартості нерухомості, згідно з оцінкою суб’єкта оціночної діяльності;
  • разова комісія – 1%;
  • відсоткова ставка – 20,9% річних;
  • сума кредитування – від 100 тис. до 1 млн грн;
  • термін кредитування – до 5 років.

Лише за два тижні дії програми прокредитуватись у такий спосіб вирішили більше двадцяти сумчан. Подати заявку можна на офіційному порталі. За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування можна звернутися до керівника напрямку “Споживче кредитування” Сумської філії ПриватБанку Володимира Рудяка за телефоном (050) 285-15-33.

Джерело – прес-служба ПриватБанка в Сумскій області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: