Президент призначив тво голови Сумської ОДА

Відділ кадрів, Влада | 09:10, 10.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Президент Володимир Зеленський призначив Сергія Пахольчука тимчасово виконувати обов’язки голови Сумської ОДА, повідомляється на сайті Офісу президента.

Що відомо про Сергія Пахольчука

Сергій Пахольчук – був заступником голови Сумської ОДА Романа Грищенка. Сергій Пахольчук курував департаменти: капітального будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, розвитку інфраструктури та усі підприємства та установи, які входять у сферу їхнього впливу.

Чоловіку 48 років, він навчався у Донбаській державній академії будівництва та архітектури, працював на підприємствах “Донецькміськводоканал”, “Донпобутсервіс” (директором), “БКФ “Укрбудсервіс” (директором) та КП “Макіївський міськводоканал”.

З грудня 2011 року він працював на різних посадах у Києві та Білій Церкві. З лютого 2018 року надавав консультаційні послуги Мінрегіонбуду щодо впровадження реформ в Україні відповідно до укладеного договору з Громадською спілкою “Фонд підтримки реформ в Україні”.

Згідно з декларацією кандидата на посаду, Сергій Пахольчук отримав доходів від цієї громадської спілки 525 тис. грн, також 788 тис. грн як фізична особа-підприємець. Загальний його дохід за 2019 рік складає понад 2,1 млн грн.

Сергій Пахольчук має у власності квартиру в Севастополі, земельну ділянку та дачний будинок у селі Фурси на Київщині. Він також задекларував квартиру в Макіївці та автомобіль Hyundai Accent у власності дружини.

До 23 липня Сергій Пахальчук також був зареєстрованим як фізична особа – підприємець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: