Представники Конотопщини відвідали ОТГ у сусідньому районі

Реформи | 14:50, 23.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської райдержадміністрації та представники Бочечківської сільської ради відвідали Березівську об’єднану територіальну громаду в Глухівському районі.

Ознайомчий візит до громади було проведено за ініціативи Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” (DESPRO) для громад, які брали участь у 2-ї, 3-ї та 4-ї фазах проекту.

Під час зустрічі було проведено обговорення кращих практик діяльності комунальних підприємств водопостачання на рівні громад. Особливу увагу було приділено підвищенню спроможності комунальних підприємств у наданні якісної послуги з водопостачання та забезпечення сталості у наданні такої послуги, вивченою досвіду з управління активами комунальних підприємств з використанням програмного продукту на базі QGIS.

Також присутні мали змогу особисто ознайомитись з організацією збирання та вивезення твердих побутових відходів в с. Слоут Глухівського району, а також оглянули новозбудовану мережу водопостачання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: