Представник організації “Велес” заявив про те, що інвалідів-візочників втягнули у політичні ігри

Суспільство | 19:33, 11.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вранці міський голова Артем Семеніхін терміново зібрав нараду, на яку запросив інвалідів-візочників. Маючи зовсім мало часу для того, щоб встигнути на таке термінове зібрання, з усіх представників цієї соціальної групи прибув лише один – Олег Скринник. Зустріч проходила за замкненими дверима в присутності двох телекамер та декількох представників міськвиконкому. Двері зачинили перш за все через те, що на зібранні побажала бути присутньою громадська активістка “Центру громадських ініціатив” Інна Панченко – її на нараду не пустили. На що вона, в свою чергу, звернулася до поліції та поскаржилася на те, що її силоміць виштовхали з кабінету голови у спину.

Про що говорив Артем Семеніхін за зачиненими дверима, достеменно не відомо. В своєму короткому коментарі “Голосу Конотопа” він зазначив, що йшлося про проблеми інвалідів-візочників.

Безпосередньо Олег Скринник, присутній на нараді, по її завершенні заявив про те, що він зробив висновок, що їх – людей з обмеженими фізичними можливостями – просто використовують. З його слів, такої думки він дійшов після того, як у кабінеті міського очільника переглянув ролик, з якого ніби-то стало зрозуміло, що телефонна розмова Інни Панченко з мером на предмет  байдужості до проблем інвалідів- візочників, викладена вчора в соцмережі Фейсбук, була змонтована. Олег Скринник також зазначив, що не має бажання брати участі в політичних іграх, що ведуться у місті.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: