Працівники інклюзивно-ресурсних центрів освоюють нові методики

Освіта, Реформи | 14:24, 13.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

12 березня Марина ПОРОШЕНКО відкрила тренінг для працівників Інклюзивно-ресурсних центрів з використання методик комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

У заході беруть участь 3 представника ІРЦ Сумської області,  в тому числі  й практичний психолог Комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Конотопської районної ради Наталія ЧОРНОРУБАШКІНА.

У програмі тренінгу – навчання тренерів роботі з сучасними міжнародними психодіагностичними методиками WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD. Саме вони допомагають визначити сильні та слабкі сторони у розвитку дитини, організувати навчальний процес так, щоб кожна дитина змогла максимально реалізувати свої здібності.

Це навчання дасть можливість працівникам інклюзивно-ресурсних центрів застосовувати єдиний підхід до комплексної оцінки розвитку дітей по всій країні. Цей проект готувався майже 1,5 роки Фондом Порошенка, який очолює Марина ПОРОШЕНКО,  у співпраці з Міністерством освіти.

Уже з цього року Україна переходить на міжнародний формат оцінки функціонування та обмеження життєдіяльності дітей з особливими освітніми потребами (МКФ), до перекладу і впровадження якого також долучилася команда Фонду Порошенка. Також було здійснено перехід до МКФ-ДП, що дало підстави застосовувати в ІРЦ нові сучасні міжнародні методики, – зазначила Марина ПОРОШЕНКО.

Запропонований тренінг – п’ятитижневий і складається з трьох етапів. Після його проходження практичний психолог  районної КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Наталія ЧОРНОРУБАШКІНА має скласти випускний іспит, щоб отримати посвідчення тренера та в подальшому навчати фахівців ІРЦ Сумської області використанню сучасних методик.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: