Позашкілля Конотопщини розпочало новий навчальний рік

Дозвілля | 11:33, 4.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Педагоги Конотопського районного Центру позашкільної роботи готові розпочати новий навчальний рік та працювати результативно, незважаючи на будь-які виклики

Про це під час наради керівників гуртків Центру сказала директор закладу Оксана Горбань, аналізуючи роботу закладу у минулому навчальному році та окреслюючи основні завдання та особливості організації освітньо-виховного процесу в умовах карантину на 2020 – 2021 навчальний рік.

Присутні ознайомились з режимом роботи закладу та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Про роботу гуртків декоративно-вжиткового напрямку, участь вихованців у конкурсах повідомила методист Центру Людмила Дарій.

Питання організаційно-масової роботи з дітьми та учнівською молоддю в умовах дистанційного та змішаного навчання розглянула методист Тетяна Петренко.

Методист Наталія Голуб інформувала учасників наради про організацію календарно-тематичного планування на І семестр нового навчального року та ведення документації керівника гуртка.

Керівники гуртків Аліна МОРОЗИНСЬКА, Олена СОХАНЬ, Олександра БЕРЕЖНА поділилися досвідом роботи в умовах дистанційного навчання, обговорили недоліки та шляхи їх вирішення, висловили думки щодо вдосконалення організації навчання за допомогою дистанційних технологій.

Учасники наради окреслили план заходів з нагоди Дня позашкільника Сумщини, що відзначатиметься 18 вересня

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: