Посадовий оклад у 9 тис. 500 грн. Які зарплати ухвалили для нової влади у Конотопі

Влада | 15:03, 18.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

12 вересня на 27-й сесії Конотопської міської ради депутати ухвалили зарплати секретарю міської ради Тетяні Сизон, першому заступнику міського голови Тарасу Омельченку та іншим представникам нинішньої влади у Конотопі.

Депутати міської ради затвердили посадовий оклад для секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами виконкому у розмірі 9500 гривень. Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради матиме оклад у 9800 гривень.

Також передбачені надбавки у розмірі 50% за високі досягнення в праці або за виконання особливо важливої роботи у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років. Також посадовці можуть розраховувати на премії у 10% від посадового окладу за фактично відпрацьований час (виходячи з посадового окладу, надбавки за ранг, за вислугу років, надбавки за високі досягнення в праці або за виконання особливо важливої роботи), а також до державних і професійних свят та ювілейних дат, в межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці, виплату допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати в межах фонду оплати праці.

З рішенням можна ознайомитися за посиланням

Рішення про оклади голові та заступникам 2018

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: