Потрапивши в складну життєву ситуацію, молода мати стала пропускати навчання в училищі

Суспільство | 17:56, 13.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Під час відвідання за місцем проживання було з’ясовано, що в сім’ї давно склалися напружені стосунки між дівчиною та батьками. Ні батьки, ні вчителі виховного впливу на неї практично не мали.

Рано почавши доросле нерозбірливе сексуальне життя, вже у 16 років дівчина стала мамою. Однак сімейне життя не склалося і молода дівчина залишилась сама з новонародженою дитиною. Батьки відмовилася допомагати доньці доглядати за дитиною та надали для проживання інший будинок, який знаходиться на спільному подвір’ї.

Під час обстеження умов проживання молодої матері було встановлено, що помешкання перебуває у вкрай занедбаному стані.

Дівчина вступила до професійного училища. Через потребу у догляді за новонародженою дитиною, неповнолітня мати перестала відвідувати заняття. Зрештою, навчальний заклад вона так і не закінчила, не отримала навіть атестат про неповну середню освіту. 

Аби допомогти дівчині впоратися з ситуацією, в яку вона потрапила, відповідні служби допомогли їй оформити державну соціальну допомогу по малозабезпеченості; допомогу на дітей одиноким матерям; допомогу інвалідам дитинства.

Організовано здобуття матір’ю загальної середньої освіти за екстернатною формою навчання та участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

До практичних занять з формування навичок догляду за дитиною залучено дільничну медсестру. Дівчина отримала рекомендації щодо планування сімейного бюджету, раціонального використання коштів та ведення домашнього господарства. 

Найбільшою проблемою залишається налагодження стосунків між дівчиною та матір’ю, яка категорично відмовляється навіть спілкуватися з донькою. Доречі, насьогодні молода мати винаймає квартиру, тому що з колишнього свого помешкання батьки її виселили.

Робота з сім’єю продовжується.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: