Попівське відділення терцентру 10 років тому стало першим відділенням із соціального обслуговування населення в Україні

Суспільство | 13:05, 17.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно своє десятиріччя відзначило відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району в селі Попівка.

Значимість цієї події в тому, що це було перше  таке відділення в Україні.  За перший рік після його відкриття там побувало багато гостей  з різних  регіонів по  перейманню  досвіду роботи та втіленню  його на своїх  територіях. У кожному районі  Сумської області було відкрито аналогічні відділення протягом 2007- 2008 років.

Першим завідувачем відділення стала тоді Тетяна ГЛАДУН, яка організовувала роботу, проводила інформаційні заходи та роз`яснювальну кампанію серед мешканців  села.

У 2016 році відділенням надано 1315 послуг  перукаря, 1376  –  прання, 764 санітарно-гігієнічних послуг (душ), 730 послуг робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків, проведено 916 медичних масажів, 3461 вимірювання тиску особам  похилого віку вдома.

Відділення стало центром дозвілля в селі для осіб похилого віку, де діють фольклорний колектив, гурток вишиванок, започаткований невеличкий музей вишиванок та народного мистецтва.

Враховуючи досвід роботи та  побажання  мешканців району, такі відділення були відкриті в 2008 році  в с.Соснівка, в 2012 році – в с.Дептівка.

В травні відкрито відділення в с.Великий Самбір, у серпні – в с.Кошари, у грудні  – в с.Козацьке. Проводяться будівельні роботи в с.Салтикове, розробляється проектно-кошторисна документація для відкриття відділення в с.В`язове.

index (1)

На сьогодні близько 5 тис. осіб району мають  можливість отримувати  соціальні послуги, як безкоштовно, так і платно, за дуже доступними цінами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: