Помер почесний громадянин Конотопа Віктор Деняк

Суспільство | 20:26, 30.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

29 серпня перестало битися серце відомого конотопчанина – колишнього директора НВО «Червоний металіст» з багаторічним стажем Віктора Андрійовича Деняка.

Ім’я цієї людини назавжди увійшло в історію заводу «Червоний металіст», адже за часів керівництва В.А.Деняка підприємство зазнало найбільшого розвитку, а місто отримало від заводчан дитячі садочки, житлові будинки та інші об’єкти інфраструктури, які й досі служать конотопській громаді.

Директором потужного підприємства він став в кінці 70-х років. До цього мав практику “Мотордеталі”, навчання в Європейській Німеччини і мудрості у народу, з яким жив і працював щодня. Двадцять років завод працював на підйомі, без зриву державних завдань, із  забезпеченням щоденною роботою багатотисячного колективу, зарплатою двічі на місяць.

За багаторічний внесок у розвиток машинобудівної галузі Віктор Андрійович був удостоєний звання «Заслужений машинобудівник України та СРСР». За його вклад у розвиток одного з найбільших підприємств міста Віктор Андрійович був удостоєний звання «Почесний громадянин Конотопа».

Світла пам’ять Віктору Андрійовичу, найкращі спогади про якого назавжди залишаться в серцях його друзів, знайомих, колег і підлеглих, яким він дав путівку в життя. 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: