Поліція: у Конотопі планується блокування залізничних колій та автошляхів

Суспільство | 09:41, 23.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Керівник ГУНП області Микола Лушпієнко під час засідання круглого столу з активістами та представниками громадських організацій повідомив, що за наявною інформацією в Конотопі прибічники однієї з політичних сил планують широке проведення масових заходів, зокрема блокування залізничних колій та автошляхів.

Присутні на заході громадські активісти висловили своє бачення ймовірних наслідків цих подій та запропонували механізм шляхів упередження їх критичного розвитку. Учасники «круглого столу» вирішили колективно звернутися через засоби масової інформації до лідерів партії із заявою про неприпустимість порушень публічної безпеки та порядку під час перебування їхніх активістів на території Сумської області. Крім того запропонували власними силами взяти під охорону окремі меморіальні пам’ятники, комплекси та культові споруди, аби вчасно відреагувати на можливі конфлікти політичного чи релігійного характеру.

Присутні ухвалили рішення довести всю опрацьовану інформацію до відома ради оборони та звернутися до голови Сумської обласної державної адміністрації із пропозицією провести відповідну розширену нараду з керівниками правоохоронних структур, районних державних адміністрацій, рад, мерами міст, депутатами, представниками громадських організацій, активістами і лідерами громадської думки задля вирішення піднятих проблемних питань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: