Поліція Сумщини отримає сучасне радіообладнання на суму більш ніж півмільйона доларів США

 Поділитися

Поділитися в

Про це вже досягнута домовленість між керівництвом ГУНП області та представниками Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS).

Необхідні фінансові ресурси для переоснащення поліції Сумщини в розмірі 530 тисяч умовних одиниць виділив уряд Японії.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумщини.

В рамках спільного проекту між МВС України, Національною поліцією України та Урядом Японії розгорнута робота щодо впровадження в діяльність підрозділів української поліції новітніх засобів радіозв’язку.

Уряд Японії на початку 2018 року прийняв рішення про виділення необхідних фінансових ресурсів для реалізації міжнародної технічної допомоги у напрямку переоснащення підрозділів поліції сучасними засобами цифрового радіозв’язку.

За результатами консультацій в якості регіону, у якому реалізовуватиметься цей проект, було обрано Сумську область.

Після проведення міжнародного тендеру безпосередню закупівлю всіх необхідних приладів для потреб підрозділів поліції Сумської області буде здійснювати Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS), котре допомагає багатьом країнам відновлювати на своїх теренах мир та постконфліктну стабільність, надає послуги для раннього відновлення після природних катастроф, сприяє економічному розвитку на основі місцевих потенціалів і підтримує екологічну стійкість та адаптацію до зміни клімату.

Проект переоснащення поліції Сумщини розрахований до кінця 2018 року і має відбуватися в два етапи, перший з яких, проектний, наразі триває.

На сьогодні реалізація запланованих заходів перебуває на контролі керівництва МВС України та Національної поліції України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: