Поліція Сумщини краща в Україні за показником розкриття умисних вбивств та тяжких тілесних ушкоджень

Суспільство | 10:13, 2.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив громаді начальник поліції Сумщини Микола Лушпієнко, звітуючи на черговій сесії облради про підсумки роботи поліції області за чотири місяці поточного року.

У своєму виступі Микола Лушпієнко зазначив, що за підсумками оперативно-службової діяльності ГУНП області отримало позитивну оцінку від керівництва Національної поліції. «Так, у загальнодержавному рейтингу серед інших областей Сумщина посідає перше з розкриття умисних убивств і тяжких тілесних ушкоджень,- підкреслив Микола Лушпієнко. – Друге – з розкриття як злочинів у цілому, так і особливо тяжких їх видів, а також крадіжок та незаконних заволодінь автомобілями, третє – з розкриття грабежів тощо».

Так, за І-й квартал поточного року поліцейськими вже розкрито 1,3 тис. злочинів із 3,4 тис., зареєстрованих у звітному періоді. З яких 30 особливо тяжких, 360 тяжких, усі умисні убивства та тяжкі тілесні ушкодження, 11 розбоїв, 44 грабежі, 554 крадіжки, 17 угонів транспортних засобів. Знешкоджено організовану озброєну банду, розслідувано 1,7 тис. злочинів.

У рамках протидії незаконному обігу зброї у звітному періоді виявлено 141 такий злочин, що на 51 більше, ніж у 2016 році. Із незаконного обігу вилучено 8 автоматів, 22 пістолети, 9 гвинтівок та карабінів, 6 одиниць саморобної зброї, 4 – газової, 6 рушниць та «обрізів», понад 3,8 тис. набоїв різного калібру, 35 гранат тощо. Працівники поліції у цьому році задокументували 311 злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків, що на 36 більше, ніж у минулому році, у тому числі – 20 фактів збуту наркотичних речовин і 6 фактів незаконного обігу прекурсорів. Перекрили 2 міжнародних канали контрабандного надходження наркотиків до України. Із незаконного обігу вилучено 37 кг наркотичних засобів та 18 г психотропних речовин.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: