Поліція Сумщини готова забезпечити публічний порядок та дотримання законності під час виборчого процесу в регіоні +ФОТО)

 Поділитися

Поділитися в

Поліція працює в посиленому варіанті, під час виборів забезпечуватимуть громадський порядок та спокій більше трьох тисяч працівників правоохоронних органів, серед яких – співробітники поліції, військовослужбовці, курсанти поліцейської академії та нацгвардійці. Про це під час відеоселекторної наради повідомив начальник ГУНП області Микола Лушпієнко. Головним завданням для правоохоронців він визначив попередження порушень, забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення чергових виборів Президента України. Інформує відділ комунікації поліції Сумської області.

До участі в нараді були запрошені керівники ГУНП, Сумської ОДА, прокуратури, структурних підрозділів апарату ГУНП, територіальних відділів та відділень поліції, голови районних державних адміністрацій. Зустріч була організована за ініціативою очільника поліції області і мала на меті скоординувати роботу відомств для забезпечення правопорядку в області та недопущення різного роду провокацій під час виборчого процесу.
«Наше з вами головне завдання – забезпечення демократичних, прозорих виборів Президента України, – звернувся Микола Лушпієнко до підлеглого особового складу. – Ми повинні продовжувати роботу по оперативному реагуванню на усі повідомлення по можливі порушення виборчого законодавства, та приймати по ним рішення виключно в рамках правового поля. І зробити все можливе, щоб не допустити провокацій під час виборів, та забезпечити в день виборів правопорядок».
Заступник начальника ГУНП області Володими Бабич доповів, що поліція Сумщини готова до забезпечення правопорядку та охорони виборчих дільниць, виборчої документації і бюлетенів. До несення служби залучено максимальну кількість особового складу поліції – 1600 працівників поліції. Їм допомагатимуть військовослужбовці, курсанти поліцейської академії, нацгвардійці. Крім того, на вулицях населених пунктів нестимуть службу 434 правоохоронці.
З метою недопущення будь-яких протиправних дій під час волевиявлення громадян вже створено оперативні штаби, сформовані додаткові слідчо-оперативні групи із досвідчених правоохоронців.
В ході наради учасники обговорили питання узгодженої взаємодії правоохоронних органів системи МВС по забезпеченню законності та правопорядку під час виборчого процесу. Кожен з присутніх керівників суміжних правоохоронних структур доповів про стан роботи з організації несення служби особовим складом в період проведення виборів.
Начальник ГУНП вкотре закликав начальників відділів та відділень на місцях миттєво реагувати на будь-які повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, чітко та професійно їх документувати, незважаючи на політичну приналежність правопорушника, а також тісно співпрацювати з суміжними правоохоронними органами та громадськими активістами для забезпечення чесності та прозорості виборчого процесу.
Правоохоронці закликають громадян дотримуватися правопорядку та виборчого законодавства під час виборчої кампанії. А тих, кому відома інформація про вчинення протиправних дій, пов’язаних із виборами та виборчим процесом, просять повідомити про це на лінію «102».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: