Поліція робить усе можливе, аби не допустити проявів тероризму та диверсій на території Конотопщини

Суспільство | 09:06, 30.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

З початку бойових дій на сході нашої держави поліція посилила охорону громадського порядку у місті. Щодня на патрулювання залучається максимальна кількість поліцейських, які несуть службу у найбільш криміногенних мікрорайонах міста. Перед тим, як заступити на чергування, наряди інструктуються, особлива увага особового складу звертається на виявлення підозрілих предметів та транспортних засобів.

«Слід зауважити, що до поліції вже надходили звернення про виявлення підозрілих предметів, – говорить начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко, – на щастя, це були просто залишені сумки чи коробки. Але ми вдячні громадянам, які проявили свою уважність та зателефонували до поліції».

Непоодинокими є випадки, коли особи, які повертаючись із зони проведення антитерористичної операції, привозять з собою військові трофеї – зброю та боєприпаси, що створюють реальну загрозу життю та здоров’ю як «власникам» цих трофеїв, так і оточуючим. Тож, якщо ви володієте інформацією про наявність у громадян незареєстрованої зброї чи боєприпасів, негайно повідомте про це до поліції.

Також правоохоронці звертаються до конотопчан з проханням повідомляти до поліції про осіб, поведінка яких викликає підозру, про підозрілі предмети і транспортні засоби, залишені надовго без нагляду.

«Якщо Ви помітили підозрілий предмет, не чіпайте, не пересувайте та не розкривайте його. Зателефонуйте на «102» і намагайтесь зробити все можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки. Обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи, так як ви є важливим свідком. Не вчиняйте зі знахідкою жодних самостійних дій, оскільки вона може виявитися вибуховим пристроєм та призвести до численних жертв і руйнувань» – наголосив правоохоронець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: