Поліція посилила охорону громадського порядку у місті

Суспільство | 17:47, 21.04.2016
 Поділитися

Поділитися в

«Сьогодні, одним з головних завдань для правоохоронних органів є недопущення вчинення резонансних злочинів, пов’язаних з терористичними проявами та диверсіями на території області». Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції Сергій Чміль.

З початку бойових дій на сході нашої держави, поліція посилила охорону громадського порядку у місті. Щодня на патрулювання залучається максимальна кількість поліцейських, які несуть службу у найбільш криміногенних мікрорайонах міста. Перед тим, як заступити на чергування, наряди інструктуються, особлива увага особового складу звертається на виявлення підозрілих предметів, автівок.

Типова зброя терористів – замасковані вибухові пристрої. Залежно від мети терористичного акту, такі пристрої можуть бути споряджені годинниковим механізмом. Злочинці встановлюють або залишають їх у житлових будинках, навчальних закладах, установах чи організаціях, громадських місцях, транспорті тощо. І лише завдяки пильності громадян можна запобігти численним жертвам від спрацювання подібних пристроїв.

«Слід зауважити, що до поліції вже надходили звернення про виявлення підозрілих предметів, – говорить виконуючий обов’язки начальника відділу поліції Сергій Чміль, – на щастя, це були просто залишені сумки чи коробки. Але ми вдячні громадянам, які проявили свою уважність та зателефонували до поліції».

Непоодинокими є випадки, коли особи, які повертаються із зони АТО, привозять з собою військові трофеї – зброю та боєприпаси, що створюють реальну загрозу життю та здоров’ю як «власникам» цих трофеїв, так і оточуючим. Тож, якщо ви володієте інформацією про наявність у громадян незареєстрованої зброї чи боєприпасів, негайно повідомте про це до поліції.

Також, правоохоронці звертаються до конотопців з проханням повідомляти до поліції про осіб, поведінка яких викликає підозру, про підозрілі предмети і транспортні засоби, залишені надовго без нагляду. Крім цього, Сергій Володимирович просить громадян бути пильними, уважними та у будь-яких ситуаціях зберігати спокій. «Якщо Ви помітили підозрілий предмет, не чіпайте, не пересувайте та не розкривайте його. Зателефонуйте на «102» і намагайтесь зробити все можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки. Обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи, так як ви є важливим свідком. І пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити мир і спокій у нашому місті», – наголосив правоохоронець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: