Поліцейські Сумщини практикувались у затриманні та роботі зі злодіями

Поліція | 18:01, 6.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині провели практичні навчання для працівників ізоляторів тимчасового тримання. Поліцейські удосконалювали свої навички при роботі з затриманими та їх доставку до місць утримання, відпрацьовували дії під час виникнення непередбачуваних ситуацій.

Для попередження та недопущення надзвичайних подій в ізоляторах тимчасового тримання та під час конвоювання, працівники відділу організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП області провели лекційні та практичні заняття для майже ста поліцейських, що працюють у базових ізоляторах області. Основною метою навчань стала масштабна превенція задля збереження стабільного оперативного стану.

Задля удосконалення професійної майстерності поліцейських, ми провели комплексні заняття, які складались як з теоретичної, так і практичної частини, —   зазначив Володимир Білошапка, начальник відділу організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП. – Під час заняття відпрацьовували з особовим складом різноманітні прийоми та дії з самозахисту, відпрацьовувались різні непередбачувані ситуації, наближені до реальних та алгоритм дій конвойних нарядів під час надзвичайних подій. Серед чого — недопущення потрапляння заборонених предметів до зони тримання, огляд камер та обшук затриманих і взятих під варту осіб, поломка спец. автомобіля із затриманими всередині, та непокора конвойованих під час засідань в залі суду. Так, в приміщеннях Зарічного районного суду міста Суми та Конотопського міського районного суду ми відпрацьовували тактику дій під час таких судових засідань.

Завдання поліцейські виконали на належному рівні. І заначили, що подібні тренування необхідні, аби працівники поліції могли вдосконалити свої навички та техніку дій під час затримання, перевезення, конвоювання зловмисників у різних ситуаціях, що в подальшому дасть змогу зберегти життя та здоров’я, як поліцейських, так і оточуючих у реальному житті.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: