Подорожчання води для жителів Конотопу

Суспільство | 12:20, 24.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

22 квітня 2019 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради. На ньому, зокрема, розглянули питання про коригування тарифної сітки на холодне та гаряче водопостачання, відведення використаної води для жителів міста, оскільки після введення оновлених тарифів велика частина населення, зокрема, соціально незахищені жителі, відчувають гостру нехватку фінансів на оплату комунальних рахунків.

Оскільки тарифи на гаряче водопостачання суттєво зросли, багато мешканців стали задумуватись про придбання бойлерів, щоб зменшити витрати на гарячу воду. Також як альтернативу багато мешканців приватного сектору та власники заміських будинків розглядають такий варіант, як каркасний басейн, який можна встановити на прибудинковій території та насолоджуватись прийомом водних процедур на своєму подвір’ї. Мешканці приватних будинків можуть каркасний басейн купити в перевіреному магазині, де надається гарантія на продукцію та сервісне обслуговування за необхідності.

nJPQCnDQ4UYmDzDBfdUEv68_64sTSEdql1PPDxYAfmklpHIoSku7CQQUXsW1Y5-EHpG3JvoGK0tEt343KoPlPy8L2b2_nIGwa1f_LvAkI3XGkxFm8yq7Obb00gK_QQ

Чому дорожчає вода у Конотопі?

Замначальника управління економіки Олена Коваленко наголосила, що останній раз тарифи на водопостачання і водовідведення були оновлені 1 жовтня 2018 року. Відтоді змінилися декілька складових тарифу, до яких входять мінімальна заробітна плата і вартість енергоносіїв. Згідно коригування, вартість водопостачання для жителів Конотопа багатоповерхових житлових будинків складає 10,21 грн/куб.м, для тих, хто використовує внутрішньобудинкові мережі — 11,32 грн/куб.м; вартість відведення використаної води — 11,96 грн/куб.м і 13,25 грн/куб.м відповідно.

KDhz7efe5XwziHM0TjtGtSbTtTe0g5TOWbEUpuB7I0JfkVdOglIoPSylfwoCei2TmhaEAXCMCz6gJU8et-1pYJ3P5uXaFAzc4238YyGJfPBqUqovGh_f6-QFmD06fQ

Сумський водоканал проведе відкрите обговорення тарифів

КП “Міськводоканал” повідомляє про проведення у травні 2019 року відкритого обговорення стосовно необхідності фіксації оновлених тарифів на централізоване постачання, відведення води і послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (експлуатуючи системи багатоповерхових будинків) на 2020 рік і схвалення та затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2020 рік.

У виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державний контроль в галузях енергетики і комунальних послуг”, КП “Міськводоканал” Сумської міської ради повідомляє, що 28 травня 2019 року буде організоване відкрите слухання щодо прийняття рішення по тарифам для населення.

Погоджені тарифи будуть введені в дію з 2020 року, тому мешканці Конотопу, які не готові платити необґрунтовано великі суми коштів за гаряче водопостачання, ще мають час встановити бойлери для забезпечення своїх домівок безперебійною гарячою водою як літом, так і взимку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: