“Подих минулих літ” можна відчути і побачити у Конотопі

 Поділитися

Поділитися в

24 січня 2020 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулося відкриття художньої виставки «Подих минулих літ».

Це виставка робіт членів Київської обласної організації Національної спілки художників України, які були подаровані музею за ініціативи нашого земляка, члена Національної спілки художників України, учасника всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставок Сергія Павловича Ярешка.

27 неперевершених робіт Віктора Каверіна, Сергія Ярешка, Василя Красьохи, Василя Босенка, Миколи Юхти, Анни Люш представлені увазі жителів та гостей міста. Кожна робота прекрасна по своєму. Зображення на кожному полотні немов розкладені на прості елементи, на кілька основних яскравих співвідношень кольору і світла з тим, щоб відразу виткати з них і простір, і масу, і рух.

Розповіли гостям заходу про історію створення виставки та славні традиції розвитку живопису у нашому місті: організатор виставки, член Національної спілки художників України Сергій Ярешко; член Національної спілки художників України Віктор Каверін та засновник пленеру «Барви Малевича», лауреат літературно-мистецької премії ім.Григорія Сковороди Володимир Борошнєв.

Справжнім подарунком для присутніх стали музичні виступи викладача дитячої музичної школи №1 Наталії Карпенко-Вергуляс та ансамблю «Квітограй» дитячої музичної школи №1 (керівник Вікторія Чельцова).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: