По місту без дозволу їздять необліковані автобуси

Суспільство | 12:44, 24.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час брифінгу заявив міський голова Артем Семеніхін.

Один із перевізників самовільно додав автобуси на маршрут №2. У такий спосіб перебиваючи роботу маршруту №2, який мав би приносити прибуток трамвайному управлінню. Введені автобуси не є облікованими у виконкомі  міській раді.

“Ми не знаємо, що то за автобуси. Чи прошли вони техогляд? Чи мають водії, які на них виїжджають, медичні довідки? Чи взагалі вони мають право рухатися?” – зауважив мер.

Семеніхін також повідомив, що Укртрансінспекція чомусь дивним чином об’їздить м. Конотоп. Хоча до цього, за словами посадовця,  з ними було повне порозуміння. “Є такі погані думки, припущення, які не мають документального підтвердження, щодо того, що інспектори, які дотичні до перевірок у місті Конотоп, якось вмотивовані. Чи то вони залякані, чи то вмотивовані якось матеріально. Я хочу впевнитися, що це неправда і що всі ці мої думки-припущення є помилковими. Але поки що переконатися в тому, що люди чесні і порядні працюють в Укртрансінспекції, можливості ні в мене, ні в громади міста, ні у виконкому немає” – констатував міський голова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: