Підсумки минулого робочого тижня підвели в Конотопській міській раді

 Поділитися

Поділитися в

У понеділок, 8 квітня перший заступник міського голови Тарас Омельченко провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та директорами комунальних підприємств міста.
Під час засідання обговорили підсумки минулого робочого тижня та окреслили основні завдання на наступний. Особливу увагу приділили питанням, які потребують невідкладного вирішення. Зокрема, мова йшла про роботу комунальної галузі, стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцями міста,  стан підготовки міста до весняно-літнього періоду, роботу КП «Муніципалітет», розгляд звернень громадян та основні організаційні заходи на поточний тиждень.
Фахівці відповідно до їх компетенції отримали доручення –  вжити заходів щодо підготовки міста до завершення опалювального сезону, визначити перелік вулиць, де розпочнуться першочергові ремонтні роботи, надіслати до Сумської ОДА лист щодо прийняття рішення по делегуванню членів до складу госпітальної ради та інше.

Також Тарас Омельченко висловив вдячність всім мешканцям міста, які долучилися до загальноміської толоки.

 

comments powered by HyperComments