Підлітки палили над багаттям живе щеня та до смерті замучили кота і їжака

Суспільство | 11:43, 1.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Минулої суботи, 27 травня, троє глухівських підлітків, знемагаючи від неробства, вирішили розважитися, познущавшись над твариною. Жертву довго шукати не довелося: на дитячому майданчику жила маленька собачка.
Вона з’явилася там недавно: місцева дітвора випадково виявила крихітне цуценя в районі аеропорту і назвала його Крохою. Вони притягли з будинків дошки і спорудили для неї будку. Кроха стала загальною улюбленицею, дітвора годувала свою підопічну їжею, принесеною з дому і шкільної їдальні, а в дощ і грозу забирали цуценя до себе, пише Ваш шанс.

Саме Крихітку обрали об’єктом для мук підлітки, які проживають в цьому ж мікрорайоні і прекрасно знають, як люблять цю собачку сусідські діти. Три юнака 15-16 років витягли Кроху з будки, а та, нічого не підозрюючи, почала лизати їм руки в надії на те, що зараз отримає свої улюблені ласощі. Довірливо пригорнувшись до Артура (всі імена змінені) всім тільцем, щеня задоволено пищало. Однак замість очікуваної ласки Кроха відчула страшний біль: хлопці розпалили багаття з паперів, розтягнули над ним собачку і, дружно регочучи, дивилися на те, як страждає їхня жертва. Язики полум’я ледь торкалися нещасної тварини: собака не горіла, але їй було боляче. Це і веселило неповнолітніх нелюдів.

За цим заняттям підлітків застали 8-10-річні діти, які прийшли провідати Кроху.

3 хлопчики і 2 дівчинки стали кричати, щоб ті негайно припинили мучити цуценя. Однак підлітки їм грубо відповідали, щоб вони валили геть. І тоді п’ятеро учнів молодших класів накинулися на мучителів, вихопили собаку з їхніх рук і почали її заспокоювати. Кроха жалібно скиглила, а діти плакали над нею. Залишати її на майданчику вони не ризикнули і принесли її у двір одного з хлопців.

Батьки підлітків-живодерів на дану ситуацію відреагували приголомшливо. Мати одного з них – Сергія – на запитання, чи вважає вона нормальним вчинок свого сина, відповіла, що вже знає цю ситуацію, але нічого особливого в ній не бачить:« Чого ви до нас причепилися? Інші діти ще гірше витворяють!». А батько Сергія взагалі заявив:« Намагалися спалити собаку? Але ж не спалили! Там вогонь маленький був, навіть хвіст не прісмалився, та й лапи теж цілі залишилися!». Сам же учасник екзекуції, підносячись над головами батьків (він уже вищий за них), виправдовувався:« Та я за компанію стояв там, і все …». А на запитання, чому не припинив тортури, хлопець і відповісти не встиг, заступилася мама:« Як ви собі це уявляєте ?! Він що, мав з рук вихоплювати цуценя ?!». Ми обурилися:« Звичайно ж, вихоплювати! Адже менші діти нікого не побоялися!».

Мати іншого учасника інциденту теж не розуміла причини для хвилювань. Мовляв,  діти поприколюватися над собачкою ..

Як з’ясувалося, Кроха – не єдина жертва садистів. Більш того, їй невимовно пощастило – вона залишилася жива. А ось кота і їжачка вони замучили до смерті. Правда, в тих знущаннях брав участь тільки один із цих трьох хлопців, Ігор, в компанії інших своїх друзів. Хлопці засунули кота в портфель і били об стіну. Той дико кричав, і це викликало у них ще більшу агресію.

Старшокласники посилювали свої тортури до тих пір, поки тварина не замовкла. Мертвого кота просто викинули разом з портфелем, забрудненим розірваними нутрощами. В муках їжачка шкуродери були більш винахідливі у своїй жорстокості: вони топили його в калюжі, потім закидали на дах, а коли зрозуміли, що вбили звіра, то продовжували знущатися вже над мертвим.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: