Перспективний план розвитку громад на Сумщині змінювати не будуть + ВІДЕО

Децентралізація | 16:02, 10.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це сьогодні, 10 червня, у розмові з Олександром Хоруженком заявив радник міністра розвитку громад і територій України Іван Лукеря. За словами посадовця, ніхто не буде за два дні змінювати перспективний план, який обговорювався кілька місяців.

За словами Івана Лукері, вибори до районних рад 25 жовтня 2020 р. відбудуться, об’єм і перелік повноважень наразі урядом ще уточнюється. І тільки вже після внесення змін до Конституції з наступними черговими чи позачерговими виборами, вибори до районних рад не будуть відбуватись. Але це питання виключно конституційного регулювання конституційних змін.

З радником міністра розвитку громад і територій України (Мінрегіон) Ivan Lukerya обговорили ситуацію із завершенням реформи децентралізації в Україні в частині як остаточного затвердження урядом базового рівня громад у Сумській області, так і нового районного рівня. Дискусії щодо формату останнього у нас до сих пір продовжуються.Тут можуть легко виникнути зовсім неочікувані формати😉Подивіться, Вам сподобається🧐😄😉За його словами, вибори до районних рад 25 жовтня 2020 р. відбудуться, об'єм і перелік повноважень наразі урядом ще уточнюється. І тільки після внесення змін до Конституції з наступними черговими чи позачерговими виборами, вибори до районних рад не будуть відбуватись. Але це питання виключно конституційного регулювання.Інтерв'ю варто подивитися всім, хто цікавиться реформою децентралзіації і хоче знати всі деталі з перших вуст😉

Опубліковано Oleksandr Khoruzhenko Середа, 10 червня 2020 р.

Джерело: sumy.today

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: