Педагоги Конотопа зібралися на серпневу конференцію

Місто, Освіта | 13:21, 31.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

29 серпня 2019 року в актовій залі Конотопської СШ № 3 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників міста Конотопа за темою «Освіта Конотопа: сьогодення та перспективи. Ключові пазли» (2019).

У роботі форуму взяли участь керівники усіх закладів загальної середньої освіти, позашкільної і дошкільної освіти, голови профспілкових комітетів усіх закладів освіти, представники вчительських, виховательських і викладацьких колективів, працівники відділу освіти й міського методичного кабінету.

Відкрила конференцію начальник відділу освіти Беспала О.В. Після привітання учасників Ольга Віталіївна окреслила питання, що мають бути розглянуті: підведення підсумків першого року впровадження Нової української школи; досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі; стан та перспективи розвитку освітянської галузі у новому 2019/2020 навчальному році.

Відбулося нагородження освітян грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами начальника відділу освіти.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег, які відійшли у вічність 2018/2019 навчального року.

Начальник відділу освіти зачитала доповідь за темою конференції, після чого за підсумками роботи було прийняте відповідне рішення.

Під час конференції не забули і про доброчинність та милосердя. Для онкохворого учня Конотопської СШ №3 Демиденка Івана було зібрано 13 720 грн.

Наостанок учасників форуму привітав ансамбль Конотопської СШ № 3 «Конотопські чаклунки».


По завершенню роботи конференції розпочалися засідання предметних методичних об’єднань педагогічних працівників.

 

comments powered by HyperComments