ПАТ “Сумиобленерго” передало антисептики та маски для дітей

ВАЖЛИВО!, Споживач | 13:37, 25.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Розподільна компанія ініціювала допомогу Штепівському навчально-реабілітаційному центру й передала в заклад антисептичні засоби для прибирання, дезінфекції рук і маски для дітей і персоналу.

Зараз у Штепівському навчально-реабілітаційному центрі залишилися 12 дітей. 5 із них сироти, ще 7 з певних причин не можуть повернутися в родини. Ще 95 вихованців на період карантину повернулися в сім’ї.

Дуже вдячні за цю допомогу енергетикам, адже наш заклад мав лише плановий запас антисептиків. Коли оголосили загальнонаціональний карантин, ми одразу відправили замовлення на кілька фірм, щоб поповнити запас антисептичних засобів і масок. Але досі не отримали відповіді… Розуміємо, що потреба в них виросла по всій Україні, тому виник дефіцит. ПАТ “Сумиобленерго” вирішило цю складну ситуацію і ми дякуємо їм за підтримку в такий час, – зазначив директор Штепівського навчально-реабілітаційного центру Віктор Харченко.

Товариство опікується цим закладом уже понад 10 років і, звісно, ми не могли не підтримати його в цей складний час. Будемо намагатися підтримувати й далі. Адже тільки спільними зусиллями ми можемо пройти це випробування, і врешті перемогти боротьбу з невидимим ворогом – коронавірусом. Бажаємо здоров’я дітям і всім українцям, – говорить директор з забезпечення діяльності ПАТ “Сумиобленерго” Сергій Шашков.

comments powered by HyperComments