Овочі та фрукти стрімко здорожчали, яйця, навпаки, упали в ціні

Суспільство | 16:32, 14.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

На споживчому ринку області у травні 2017року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 1,5%, про це повідомляє управління статистики Конотопського району.

Так, серед продуктів харчування найбільше – на 12,5% та 9,5% – подорожчали овочі та фрукти.

На 3,9%–1,4% зросли ціни на цукор, м’ясо та м’ясопродукти, рис.

Водночас, суттєво (на 17,6%) знизилися ціни на яйця. На 2,0%–0,2% подешевшали молоко, хліб, риба та продукти з риби, масло вершкове, олія соняшникова.

Ціни на безалкогольні напої зросли на 0,4%, алкогольні подорожчали на 0,8%. А цигарки зросли в ціні на 4,6%.

Одяг і взуття стали коштувати менше – на 0,6%, з них одяг – на 0,9%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 0,9% через підвищення тарифів на водопостачання та каналізацію на 9,3% та  на 5,1% відповідно, збільшення вартості утримання будинків та прибудинкових територій (квартирна плата) – на 3,6% та подорожчання газу природного на 1,2%.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла здорожчали на 0,5%, з них меблі та предмети обстановки – на 1,0%.

У сфері охорони здоров’я ціни збільшилися на 0,1% за рахунок підвищення вартості послуг лікарень та діагностичних послуг на 4,0% та 1,0% відповідно. Фармацевтична продукція подешевшала на 0,4%.

Ціни (тарифи) на транспорт зросли на 1,0%, у т.ч. паливо та мастила стали коштувати більше на 1,7%, вартість проїзду в залізничному та автодорожньому пасажирському транспорті збільшилася на 0,5% та 0,2% відповідно.

Вартість послуг перукарень зросла на 0,7%, а ювелірні вироби з золота та годинники подешевшали на 0,7%.

У сфері відпочинку і культури та зв’язку ціни зменшилися на 0,6% та 0,2% відповідно, у сфері освіти залишилися на рівні цін попереднього місяця.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: