One way ticket: потяг “Москва-Одеса” возитиме жителів Конотопа лише в один бік

Суспільство | 20:06, 2.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Керівництво Укрзалізниці таки зважило на нарікання конотопців – з 3-го лютого посадка-висадка пасажирів на поїзд №23 сполученням “Москва-Одеса” офіційно дозволена. Проте є одне “але” – придбати квиток у зворотньому напрямку (на потяг №24) – неможливо. Адже попри стоянку у Конотопі, брати і висаджувати пасажирів тут і досі заборонено. Верхівка залізничної сфери запровадження стратегії “one way ticket” на вузловій станції  називає єдиними способом проаналізувати пасажиропотік.

Натомість конотопські активісти такі методи аналізу вважають фікцією та окозамиленням. Зокрема, завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт із транспорту Дмитро Власенко на своїй сторінці у Facebook пише, що без зворотнього квитка пасажиропотоку не буде, а ця акція — відволікаючий маневр. Далі – цитата.

«УЗ подивиться на пасажиропотік, якого не буде, бо немає зворотньої послуги і через деякий час все закриє. Збільшиться вже і так збільшена за час заборони посадки контрабанда (згідно офіційних даних, які я наводив у інших постах). «Торговці» з Конотопа заселять потяг. Хоча офіційно не доведемо, що вони саме з Конотопа»

Схоже, таким чином, керівництво залізничного транспорту хоче зняти суспільну напругу у місті. Нагадаємо 4-го лютого конотопці анонсували акцію протесту через заборону у місті посадки-висадки пасажирів на популярний напрямок “Москва-Одеса”.  Міська влада уже назвала дії Укрзалізниці  “блокадою прикордонного міста” і  вимагає покарати винних посадовців.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: