Очолювати міський палац культури претендують вчителька та юрист

Суспільство | 13:56, 15.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Документи на участь у конкурсі подали лише два претендента. Наразі їхні прізвища не розголошуються. У той же час відділ культури міської ради просить громадськість долучитися до обговорення кандидатур на дану вакансію та надати стосовно них свої пропозиції та зауваження.

Перший претендент – має дві вищі юридичні освіти. Наразі здобуває третю – в Академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю “менеджмент”. Трудову діяльність розпочав у 2002 році з посади юриста Пенсійного фонду Конотопського району. На сьогоднішній день займає одну з керівних посад Конотопської ОДПІ.

Серед основних тез програми розвитку Палацу культури претендент №1 називає:

  • популяризацію закладу серед жителів та гостей міста шляхом організації проведення культурно-розважальних заходів, в тому числі – проведення виїзних заходів в мікрорайонах міста для представників громади, які за віком, станом здоров’я, браком часу чи з інших причин не
    мають змоги відвідувати такі заходи безпосередньо у закладі,
  • налагодження діяльності творчих та мистецьких гуртків,
  • налаштування трудового колективу на застосування нових форм інтерактивної роботи, впровадження в навчальний процес інноваційних технологій, інформаційно-комунікаційних технологій (ІТ) тощо.

Рекомендації претенденту №1 надала директор ТРК “Вежа” Тетяна Голобурда та ректор Академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Другою претенденткою на керівну посаду є жінка. Свою трудову діяльність розпочинала у 2001-му у відділковій лікарні, де протягом восьми років працювала оператором обчислювальної техніки. Після того, як була звільнена у з’вязку зі скороченням штату, більше, судячи з автобіографії, ніде не працювала. Натомість протягом 2007-2014 років здобула три вищі педагогічні освіти.

Головним у своїй роботі керівника претендентка №2 вбачає:

  • залучення коштів з міського, обласного та державного бюджетів, а також інвестиційних коштів на реконструкцію та відновлення даного комунального закладу,
  • створення на базі закладу осередку для творчої реалізації дітей та молоді (вокальних, танцювальних, музичних, художніх, мовних гуртків і т. д.)
  • створення на базі Палацу культури програми проведення дозвілля (балів, тематичних вечорів і т. д.) для літніх людей та людей з обмеженими фізичними можливостями.

Свої рекомендації Претендентці №2 надали директор кінотеатру “Мир” Людмила Немолот та колишній головбух відділкової лікарні Г. Бережна.

Більш докладно з біографіями та програмами претендентів можна ознайомитися на сайті міської ради в розділі Культура/Вакансії, після чого свої пропозиції надіслати на електронну адресу відділу культури ко[email protected]

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: