Очільник Конотопу готує фільм про події у трамвайному управлінні + ВІДЕО

Суспільство | 12:38, 29.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Після подій  у “КТУ”, коли 27 червня активісти силою вивели на маршрути чотири трамваї, мер  Конотопу, який наразі перебуває десь у Європі, опублікував у мережі Facebook чергове відеозвернення, у якому вже традиційно виказує свою неприязнь до тих, хто не підтримує його позиції, зокрема депутатів міської ради, губернатора Сумської області Миколи Клочка, депутата Верховної Ради України Ігоря Молотка.

Також Артем Семеніхін повідомив, що наразі триває детальний перегляд та аналіз, знятих у “Конотопському трамвайному управлінні” відеоматеріалів.

Зараз ми займаємося тим, що обробляємо відеозаписи тих подій, які відбувалися у травмайному управління у Конотопі. Ми зараз розкадровуємо це все, дивимось де, що і хто робив. Незабаром вийде фільм, який побачить весь Конотоп і вся Україна. Коли ви побачите те відео, поведінку тих “ментов”, ви будете шоковані. Це – повернення влади Януковича, – заявив Артем Семеніхін.

Міський голова настоює на тому, що люди були жорстоко побиті, також він наголошує на незаконності дій як депутатів, працівників КТУ, які виїхали на маршрути, місцевих активістів, так і начальника Конотопської поліції Богдана Войцеховського, якого мер називає Якуніним.

Треба почати з того, що треба змінити начальника поліції  разом із заступником у Конотопі. Треба посадити отого покидька Кирія, на якого заведено купу кримінальних справ, ал нічого не робиться, бо це дуже важко, у нього всі куплені, він всіх одурманює і з усіма домовляється. Ніякі покидьки у Конотопі править не будуть, – заявив мер.

“Неугодних” людей Семеніхін називає образливими словами: покидьки, негодяї, негідники, мєнти.

Про останні події в Конотопі, про мєнтів, про Порошенка…:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Четвер, 28 червня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: