ОБЛАСТЬ ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ ЗДОБУТКИ НА ТРЕТІЙ ЩОРІЧНІЙ ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ «СУМЩИНА АГРАРНА-2019»

Аграрний сектор | 09:37, 15.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Виставка техніки та тварин, ярмарок сільськогосподарської продукції та дегустація продуктів харчування від майже 60 виробників Сумської області, виставка-продаж виробів народних промислів, тематичні семінари, тест-драйви техніки, творчі майстер-класи, різноманітні конкурси та тематичні забави – все це «Сумщина Аграрна».

Масштаби сьогоднішнього заходу переконливо свідчать – вітчизняним товарам є достойне місце на європейському ринку, а наш аграрний сектор є одним із найдієвіших механізмів економічного зростання. І сьогодні влада на всіх рівнях розуміє, що розвиток України буде тільки тоді, коли буде розвиток територій, громад, кожного села, кожного міста, – зазначив під час свого виступу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК повідомив, що широкий асортимент своєї продукції на виставці представили близько 60 виробників області.

Також представлений широкий спектр сучасної техніки від 30 комерційних структур, що працюють у нашому регіоні. Хочу зазначити, що Сумщина є лідером серед виробників зерна і входить у п’ятірку виробників аграрного сектору серед регіонів України, за вирощуванням кукурудзи ми посідаємо четверте місце і третє – за виробництвом жита та вівса.

Потрібно зазначити, що сьогодні в Україні розвиваються і нові напрями діяльності, такі, як коноплярство та льонарство, де Сумщина є беззаперечним лідером.

Веселим видався і фестиваль «Вареник-Фест». Під час свята проводилися майстер-класи з приготування національної страви з різного тіста та різноманітними начинками. Усі бажаючі змогли поласувати варениками власного виробництва СНАУ, інших навчальних закладів та закладів громадського харчування Сум.

Довідково. На Сумщині працює 379 сільськогосподарських підприємств різних форм власності, 562 фермерських господарства, понад
120 середніх та малих підприємств харчової та переробної галузі. До того ж зареєстровано 48 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та майже 130 тис. особистих селянських господарств.

Підприємствами харчової та переробної промисловості області щорічно реалізується продовольчих товарів на суму понад 8 млрд. гривень.

Джерело: sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: