Обласний депутат розповів, чому Конотоп псує діловий імідж Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

Голова тимчасової комісії СОР з питань вивчення суспільно-політичної та економічної ситуації, що склалася в окремих містах обласного значення (Конотоп,Глухів, Лебедин) Сергій Демеха заявив, що Конотоп становить найбільшу небезпеку для ділового іміджу Сумщини.

Вкотре злочинна халатність і некомпетентність міського голови, відсутність затвердженого міського бюджету все більше і більше втягує нас у конфлікти, а можливо, і у злидні. Ось один лише приклад того, як ми можемо втратити величезні бюджетні кошти. Наразі маємо чудовий проект ЄС «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м. Конотоп» на 500 тисяч євро, з них 400 тисяч євро – кошти ЄС, 100 тисяч євро – співфінансування з Конотопської міської ради. Право на одержання фінансування Європейського Союзу проект здобув увійшовши у число переможців конкурсу, спрямованого на практичне впровадження Планів дій зі сталого енергетичного розвитку міст, оголошеного серед міст-підписантів Ініціативи «Угода Мерів»

Нагадаємо, раніше “Голос Конотопа” повідомляв, що Конотоп можуть зобов’язати повернути 400 тисяч євро грантових коштів від ЄС

Згаданий проект передбачає здійснення реновації Конотопської гімназії та ДНЗ №10 «Ялинка» шляхом впровадження енергозберігаючих заходів, але станом на 1.08.2018 використано тільки 110 тисяч євро грантових коштів, та майже 34 тисячі євро коштів співфінансування міського бюджету. За ці кошти проведено реконструкцію дитячого садочку «Ялинка» та підготовчі заходи для реконструкції гімназії.

Проект пролонговано представництвом ЄС до кінця грудня 2018 року, але у зв’язку з відсутністю затвердженого міського бюджету та уточненого залишку роботи не здійснюються, не виконуються договірні зобов’язання перед ЄС.

“У разі невиконання проекту невикористані кошти гранту в розмірі 290 тисяч євро доведеться повернути” – зазначає Сергій Демеха і додає:

Мало того, що ми черговий раз «прославимося» на всю Україну, як люди, які не тримають своє слово, так ще й понесемо величезні економічні збитки, втратимо діловий імідж серед донорів фінансового ресурсу

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: