Обласні екологи побували на ДП “Попівський експериментальний завод”, що на Конотопщині

ВАЖЛИВО!, Екологія | 14:32, 9.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про візит екологів повідомляють на сайті Конотопської РДА.

Основна мета – контроль за виконанням підприємством раніше виданого припису щодо усунення недоліків, які були виявленні на заводі під час перевірки в січні поточного року

У процесі здійснення державного нагляду фахівцями екологічної інспекції виявлено витікання барди впродовж труби, що йде від заводу до бардовідстоювачів. Ними взяті проби грунту для дослідження шляхом інструментально-лабораторних вимірювань показників складу та властивостей речовин, що містяться у відібраних пробах. Про результати досліджень буде повідомлено.

Наразі обласна Державна екологічна інспекція очікує на погодження від Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення повноцінної позапланової перевірки ДП «Попівський експериментальний завод».

Як повідомлялось раніше, екологічною інспекцією направлено запит на перевірку до Міністерства на підставі звернень жителів м. Конотоп щодо забруднення атмосферного повітря (запах каналізаційних стоків) ймовірно внаслідок діяльності ДП «Попівський експериментальний завод».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: