Обласні чиновники інспектували Конотоп на готовність до опалювального сезону

Влада, Місто | 12:02, 22.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький спільно з начальником департаменту житлово-комунального господарства області Сергієм Луговим побували в Конотопі, щоб переконатися, що місто готується до нового опалювального сезону, комунальні підприємства-боржники шукають шляхи виходу з кризи, щоб зняти і соціальну напругу і бути готовими до можливим зимовим «сюрпризів».

Згідно з програмою робочої поїздки, спочатку побували на котельні по вул. Червоної Калини, яка знаходиться у відомстві КП «Теплогарант», де недавно були встановлені два нових котли українського виробництва.

Про це повідомляє прес-представництво облдержадміністрації.

Дмитро Живицький зазначив, що досвід використання таких котлів українського виробництва та доступної вартості показав, що їх можна використовувати і в інших містах, в тому числі і в Сумах. Директор КП «Теплогарант» Костянтин Андрійчук додав, що тільки реконструкція котелень підприємства, закупівля і запуск нових котлів допоможуть щорічно заощаджувати, дадуть можливість вийти з кризи і принести дохід підприємству, яке сьогодні має мільйонні борги за газ.

Другим пунктом було приміщення судмедекспертизи по вул. Сарнавській. Як зазначив перший заступник голови міської ради Тарас Омельченко, питання по переобладнанню приміщення під електропостачання без централізованого теплопостачання – це питання вже не одного дня. Його просто неможливо було вирішити. Платити за опалення величезні кошти судмедекспертиза не в змозі, а підготовка всіх необхідних документів і сам процес переобладнання опалення – тривалий процес, і в цьому напрямку необхідна допомога і міської влади, і керівництва області.

Начальник Департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Сергій Луговий пообіцяв посприяти  якнайшвидшому вирішенню цього питання, а Дмитро Живицький запевнив, що ця проблема вирішиться найближчим часом, і приміщення судмедекспертизи в Конотопі будуть переведені на електроопалення.

Наш візит, перш за все, пов’язаний з підготовкою до опалювального сезону в Конотопі, зазначив Дмитро Живицький. Ми проаналізували, що попереднє керівництво міста показало ряд комунальних підприємств до стану кризи. Тепер дуже важко буде погасити мільйонні борги і з найменшими втратами почати осінньо-зимовий період. Однак ми вже почали рухатися швидкими темпами. Я впевнений, що співпраця області з новою владою в Конотопі дасть свої результати, і Конотоп знову вийде на передові позиції за показниками соціально-економічного розвитку області. Адже це місто обласного значення, і нам не байдуже, що тут відбувається і з людьми, і з трамваями, і з комунальною галуззю міста. Я сподіваюся, що досить скоро громада міста зрозуміє, що тільки співпраця всіх гілок влади, прийняття розумних і зважених управлінських рішень дозволить місту вийти з кризи.

Джерело Область.Онлайн

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: