Обговорили роботу Конотопського міжрайонного управління водного господарства

Суспільство | 13:25, 13.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про діяльність Конотопського міжрайонного управління водного господарства доповів в ході апаратної наради начальник Конотопського міжрайонного управління водного господарства Віктор ОМЕЛЬЧЕНКО

Посадовець детально зупинився на виробничій діяльності управління, зокрема, широкому комплексі експлуатаційних заходів при обслуговуванні міжгосподарських меліоративних систем, серед яких – поточний та капітальний ремонт гідротехнічних споруд (ГТС), регулювання води в каналах, підготовка ГТС та каналів до пропуску повені та паводків, інші ремонтно-доглядові роботи.

Загалом Конотопське міжрайонне управління водного господарства обслуговує 4 адміністративні райони: Конотопський, Роменський, Недригайлівський та Липоводолинський. Площа осушувальних меліоративних систем у зоні обслуговування становить 32 тис.га. Як проінформував Віктор ОМЕЛЬЧЕНКО, на балансі Конотопського МУВГ знаходиться 362 км каналів, 244 гідротехнічні споруди, 12,9 км захисних дамб, 41,34 км експлуатаційних доріг, водосховище «Ромен» площею 502 га та об’ємом води 12,98 млн. м3, 3 ставки. Він детально зупинився на об’ємах виконаних у 2018 році робіт та окреслив завдання на перспективу.

Голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО звернув увагу начальника Конотопського міжрайонного управління водного господарства Віктора ОМЕЛЬЧЕНКА на постійному дотриманні заходів з благоустрою на підпорядкованих територіях.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: