Обдаровані діти Конотопщини 10 днів провели у Болгарії

Наші діти, Освіта | 09:13, 19.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

З 3 по 13 червня  2019 року 11 обдарованих дітей Конотопського району оздоровились у готельному комплексі «ГЛАДІОЛА» (м. Варна, Республіка Болгарія) на території курортного комплексу «Золоті Піски».

Про це повідомляють на сайті Конотопської РДА.

Активний відпочинок переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань поєднували з навчанням у школі «Євроінтеграція».

Такого рівня проект, впевнена, дозволить інтегрувати обдарованих учнів Конотопщини в освітній європейський простір, сформує нову генерацію молоді, яка поділяє цінності демократичного суспільства, поважає культуру інших народів.    Наші діти, навчаючись у школі «Євроінтеграція»,  набули нових практичних навичок та вмінь і гідно представили свою державу як рівноправного члена Міжнародної спільноти, – зазначає керівник групи Олена АНДРЄЄВА.

Це стало можливим завдяки ініціативі народного депутата України Ігоря МОЛОТКА та активному сприянні й фінансовій підтримці районної влади.

Під час поїздки відбулась подорож в Несебер – місто  Візантійської епохи.

За результатами навчання найактивніша школярка нашого району Дар’я ГАЙДАМАКА отримала сертифікат, що дає право на подальше навчання у школі «Євроінтеграція» та участь у Міжнародних олімпіадах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: