На НУШ Сумщини витратили більше 76 млн. грн.

Освіта, Реформи | 15:30, 23.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині на «Нову українську школу» використано більше 76 мільйонів гривень. Про це під час засідання Ради регіонального розвитку повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова.

За її словами, усього станом на 10 листопада цього року для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» з усіх рівнів бюджетів використано 76 256,8 тис. гривень, із них 21 749,7 тис. гривень – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що становить 86% від затвердженого обсягу, 28 776,9 тис. гривень – кошти місцевих бюджетів, що втричі більше затвердженого обсягу співфінансування, 19 967,9 тис. гривень – залишок освітньої субвенції минулого року, 5 762,3 тис. гривень – кошти інших джерел.

Наразі 21 орган управління освітою в області використали кошти субвенції з державного бюджету в повному обсязі, – говорила Вікторія Гробова.

Сьогодні школи Сумщини забезпечені інтерактивними проекторами (придбано 572), ноутбуками (628), планшетами (1 507), багатофункціональними пристроями (567), документ-камерами (32), флеш-накопичувачами, екранами для проекції (289), фліпчартами (294), навушниками з мікрофоном (83), одномісними комплектами меблів для учнів (8 454), комплектами для вчителя (443) тощо.

У 94% закладів загальної середньої освіти облаштовано сучасні робочі місця для вчителів. Дидактичними матеріалами перші класи забезпечено на 65%, сучасними меблями – на 80%, комп’ютерним та мультимедійним обладнанням – на 95%. Кожного першокласника, завдяки Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та компанією The LEGO Foundation забезпечено ігровими наборами LEGO PlayBox та SixBricks.

Забезпеченість підручниками учнів перших класів становить 90%.

Голова облдержадміністрації, коментуючи зміни, які наразі проходять в області, зауважив: досить жити у віртуальній реальності і вірити тим ЗМІ, які відробляючи чиєсь замовлення, пишуть: все пропало. Варто сьогодні поглянути на реалізацію проекту «Нова українська школа», щоб зрозуміти: зміни є і вони дієві.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: