Власенко: Ліки, які нібито знайшли у Тимошенко, вилучено у лікарів

Суспільство | 16:37, 17.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Нібито вилучені ліки в палаті екс-прем'єра Юлії Тимошенко насправді конфісковані у лікарів, повідомив адвокат засудженої, народний депутат Сергій Власенко.

"Ліки були вилучені у лікарів, у медичного персоналу, тобто Юлія Володимирівна до цих ліків не має ніякого відношення", – заявив він.За його словами, такі медикаменти Тимошенко отримує під час лікувальних процедур. Єдине, що по-справжньому забрали в ув’язненої – два радіаційних дозиметри."Цей обшук відбувався в найкращих традиціях 37-го року, все було перевернуто, нічого не було знайдено. Лише два дозиметри Юлія Володимирівна передала безпосередньо в руки співробітникові пенітенціарної служби, незважаючи на це, вони вказували, що нібито знайшли їх в якихось тайниках. При цьому жодних інших предметів не було знайдено", – наголосив депутат.
Крім того, Тимошенко подала офіційну заяву з проханням дозволити їй використовувати радіаційні дозиметри для того, щоб вимірювати в палаті рівень радіації, запевнив захисник. Також Власенко вкотре зауважив, що обшук було проведено незаконно.


"Відповідно до чинного законодавства, адміністрація пенітенціарної системи має право проводити обшуки лише на території колонії, тобто ніяких обшуків у медичних установах, згідно з чинним законодавством, проводити не можна", – додав він.Як повідомляв інший адвокат ув’язненої Олександр Плахотнюк, в екс-прем'єра Юлії Тимошенко не було ніяких ліків, які були нібито знайдені під час обшуку.Нагадаємо, 13 вересня в палаті харківської лікарні, де проходить курс реабілітації екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, виявлено схованку, замасковану під Кримінально-процесуальний кодекс України, в якому зберігаються заборонені технічні пристрої. Крім того, знайдені ліки невстановленого походження.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: