В Україні на 10% збільшилася плата за користування стаціонарним телефоном

Суспільство | 14:21, 1.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

З 1 листопада 2012 року в Україні набув чинності другий етап підвищення плати за користування стаціонарним телефоном, тарифи підняті на 10%.

Так, з ініціативою підняти тарифи виступила компанія «Укртелеком», яка була приватизована в 2011 році. Національна комісія з регулювання у сфері зв'язку та інформатизації підтримала ініціативу «Укртелекому» і на засіданні 21 червня прийняла рішення про підвищення тарифів за користування стаціонарним телефоном.
 
Перший етап підвищення тарифів пройшов 1 липня, коли Нацкомісія рекомендувала підвищити плату за стаціонарний телефон на 10% для населення і в містах, і в сільській місцевості.
 
А ось з 1 листопада, за даними Націкоміссіі, тарифи мають збільшитися на 10% тільки для населення в сільській місцевості, тобто без погодинної оплати з 14,88 до 16,38 гривень та з погодинною оплатою з 13,02 до 14,32 гривень без ПДВ. Варто відзначити, що підвищення тарифів Національна комісія з регулювання у сфері зв'язку та інформатизації і «Укртелеком» обгрунтовують тим, що рівень тарифів нижче собівартості послуг.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: