Партію регіонів звинувачують у проведенні фестивалю важких наркотиків – ЗМІ

Суспільство | 10:13, 5.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Житомирський авіаційно-спортивний центр ім. Валентини Закорецької звернувся в обласну держадміністрацію зі скаргою, в якій сказано, що Партія регіонів провела на території комплексу "фестиваль важких наркотиків Угар Ангара", повідомляє Житомир.info.

Про це поінформував голова правління Житомирської обласної громадської організації Авіаційно-спортивного центру ім. Валентини Закорецької Володимир Бойко.

Як пише Житомир.info, Бойко стверджує, що організатори заходу нібито завезли на аеродром кілька сотень наркоманів і влаштували шабаш, який супроводжувався масовим публічним вживанням наркотиків і актами вандалізму.

"Про проведення масштабного заходу на орендованій нами території нас не попередили. Про все ми дізналися з афіш, розклеєних по місту. Під час фестивалю на місці, яке наші спортсмени відремонтували за свій рахунок для проведення чемпіонату з парашутного багатоборства, всю ніч відбувався продаж наркотиків і спиртних напоїв під прапорами Партії регіонів. Виборці кандидата в депутати Сергія Рижука в стані наркотичного сп'яніння колективно справляли природні потреби на тренажерах навчально-тренувальної бази, трощили авіаційну техніку. В результаті погрому, вчиненого на аеродромі, навчально-тренувальна база зараз перебуває в непридатному стані, пошкоджено кафе, розбита обшивка двох літаків Ан-2", – заявив Володимир Бойко.

Крім того, з його слів, організатори нелегально підключилися до енергорозподільного щита і всю ніч "їли електроенергію за рахунок авіаспортцентру ім. В.Закорецької, який існує виключно на особисті кошти спортсменів-парашутистів".

Голова громадської організації авіаспортцентру направив листи обласній організації Партії регіонів з вимогою негайно прибрати територію навчально-тренувальної бази, відремонтувати пошкоджене кафе та відшкодувати збитки, завдані несанкціонованим підключенням до електромережі.

Крім того, як повідомляє Житомир.info, також направлена ​​скарга на ім'я начальника Головного управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної госдаміністраціі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: