Грузія може повернутися в СНД

Суспільство | 13:34, 9.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Міністерство закордонних справ Росії не проти повернення Грузії в СНД, проте лише з ініціативи Тбілісі. РФ готова розглянути це питання на найближчій зустрічі глав країн Співдружності 5 грудня в Ашхабаді.

 
Михайло Євдокимов, який є директором Першого департаменту країн СНД МЗС Російської Федерації, заявив: «Я не бачу ніяких перешкод для позитивного розгляду звернення уряду Грузії». При цьому Євдокимов зазначив, що рішення про вихід Грузії з СНД було прийнято з ініціативи Тбілісі, тому ініціатива повернення СНД також повинна виходити від грузинського уряду.
 
За словами Михайла Євдокимова, при наявності бажання у Грузії повернутися в СНД «спеціальних дат» чекати не доведеться – документи будуть підписані в робочому порядку. Також директор Першого департаменту країн СНД МЗС Росії додав, що договір про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності для Грузії відкритий.
 
Варто нагадати, що грузинський лідер Михайло Саакашвілі оголосив про вихід Грузії зі складу СНД після «п'ятиденної війни» у 2008 році. Тоді президент Грузії звинуватив Росію в окупації частини території країни і в агресії. Через рік держава вийшла зі Співдружності незалежних держав.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: