Франсуа Олланд невдало привітав з перемогою Барака Обаму

Суспільство | 17:36, 8.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Французький глава Франсуа Олланд став об'єктом глузувань співвітчизників-користувачів Twitter за те, що допустив курйозну помилку в привітанні, призначеному Бараку Обамі.

 
На офіційній сторінці Єлисейського палацу в Twitter опублікували копію документа, який був відправлений переобраному американському президентові Бараку Обамі від глави Франції Франсуа Олланда. Велика частина послання була написана французькою мовою, проте підписався Олланд англійською від руки: «friendly, Francois Hollande».
 
Легко припустити, що французький президент хотів написати Обамі «дружньо Ваш» (friendly yours), проте, мабуть, не врахував, що одне із значень слова friendly – «милий». Багато читачів, особливо англомовні, зрозуміли послання глави Франції саме так: «Милий Франсуа Олланд».
 
Варто відзначити, що, за результатами дослідження EF Education First, французи володіють англійською мовою набагато гірше, ніж їхні європейські сусіди. Передбачається, що одна з головних причин цього – забобони французів економічного, історичного та політичного характеру.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: